Nowoczesna sofa na taras

Jasiek
marzec26/ 2020

Meble takie jak sofa na taras to uniwersalne rozwiązanie, kiedy pragniemy funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń blisko domu. Sofa pozwoli nam wygodnie wypoczywać w pojedynkę, przyjąć gości na taras czy też ułożyć się na poobiednią drzemkę w promieniach słońca. Jaka sofa na taras okaże się najlepszym wyborem? Co proponują nam topowi producenci?

Sofa na taras z technorattanu – trwała i elegancka

Meble technorattanowe są doskonale znane polskim konsumentom – dzisiaj producenci przedstawiają nam je w nowej, odświeżonej odsłonie. Nowoczesne meble technorattanowe zachwycą nas przede wszystkim designem: projektanci zadbali o to, aby były one ozdobą każdego miejsca wypoczynkowego blisko domu. Krzesła i sofy na taras są odpowiednio profilowane, aby nasze plecy zyskiwały stabilne podparcie. Sofa na taras z technorattanu pozwoli na wygodne usadzenie kilkorga gości czy też na odpoczynek w pozycji leżącej. Wierzch takiego mebla wykonany jest z plecionki technorattanowej, która nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatna na promieniowanie UV. Sofa na taras z technorattanu to rozwiązanie uniwersalne – sprawdzi się ona zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i klasycznych tarasów.

Chcąc zapewnić sobie jeszcze wyższy komfort sofę na taras uzupełnijmy stolikiem kawowym. Obok miejsca wypoczynkowego ustawmy funkcjonalny parasol tarasowy – pozwoli on nam odpoczywać w komfortowym cieniu.

Sofa na taras wykonana modułowo

Szukając nietuzinkowych rozwiązań do strefy wypoczynku warto zwrócić uwagę na meble modułowe. Sofa na taras modułowa złożona jest z kilku elementów, które w razie potrzeby możemy łączyć lub rozłączać. Takie rozwiązanie z pewnością docenią osoby niecierpiące nudy – dzięki możliwości zmian taras stale będzie dopasowywać się do naszych potrzeb, a nasi goście będą zachwyceni.