Postaw na technorattan: zestaw ogrodowy dla każdego

Jasiek
marzec19/ 2020

Nasz ogród zmieni się nie do poznania, jeśli postawimy na odpowiedni ogrodowy zestaw: technorattan jest od lat jednym z najchętniej wybieranych materiałów do naszych ogrodów, ale też na tarasy, na balkony. Olbrzymi wybór nowoczesnych mebli technorattanowych sprawia, że bez trudu zaaranżujemy przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb.

Nowoczesny zestaw – technorattan do każdej przestrzeni ogrodowej

Siłą mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich uniwersalność: sprawdzą się one zarówno w ogrodach, ale też na werandach, patiach, tarasach. Wielu managerów restauracji i kawiarni decyduje się na komplety technorattanowe do ogródków letnich. Warto mieć taki zestaw – technorattan to tworzywo ponadczasowe, które nie wychodzi z mody i które będzie wyglądać tak samo dobrze po kilku latach od kupienia.

Mebel technorattanowe tworzone z materiałów wysokiej klasy

Mebel technorattanowe tworzone są z materiałów wysokiej klasy, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Wierzch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka, która nie chłonie brudu i wilgoci, a jej czyszczenie nie sprawia problemu. Dobrym wyborem jest taki zestaw – technorattan zabezpieczony jest również przed promieniowaniem UV oraz płowieniem. Na długie lata zachowa swój wspaniały kolor. Stelaże mebli technorattanowych oparte są na aluminiowych elementach malowanych proszkowo. Dzięki temu stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Poprzez zastosowanie lekkiego aluminium możliwe stało się zmniejszenie wagi mebla.

Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych? Przede wszystkim są to fotele i krzesła, niewielkie stoliki kawowe i duże stoły, sofy narożne, kosze ogrodowe, osłonki na donice. Chcąc urozmaicić przestrzeń możemy również skorzystać z licznych poduszek i siedzisk czy pledów.