Walczymy z naczynkami na nosie!

Walczymy z naczynkami na nosie!
Jasiek
maj17/ 2021

Naczynka w okolicy nosa to dość uporczywy problem estetyczny. Zazwyczaj zaczyna się dość niewinnie – nos jest na początku lekko zaczerwieniony, natomiast z czasem pojawiają się drobne czerwone nitki. Są to naczynka włosowate, które ulegając rozszerzeniu oraz prześwitują przez skórę. Problem ten może pojawić się u osób, które mają delikatną oraz wrażliwą skórę bądź tak zwaną cerę naczynkową. Popękane naczynka mogą być również spowodowane działaniem genów i w tym przypadku trudno jest w jakikolwiek sposób zapobiegać ich pojawieniu się.

Jak walczyć z naczynkami?

Najskuteczniejszą metodą walki z niechcianymi naczynkami jest oczywiście skorzystanie z pomocy lekarza oraz poddanie się zabiegom laserowym. W profesjonalnym gabinecie kosmetycznym zostanie odpowiednio dobrany laser, co pozwoli zamykać naczynka zlokalizowane na różnych głębokościach zarówno te płycej umiejscowione na twarzy oraz te położone głębiej, na nogach. Laserowe zamykanie naczynek jest metodą bardzo bezpieczną i nie zagrażającą zdrowiu.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet Medilaser we Wrocławiu zaprasza na skorzystanie z innowacyjnych zabiegów przy użyciu lasera. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób pozbędziesz się niechcianego defektu. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą – naczynka na nosie.

Oferujemy także zabiegi z zakresu depilacji laserowej, laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Sprawdźcie ofertę –  depilacja laserowa w salonie Medilaser we Wrocławiu.