Używane samochody ciężarowe DAF

Jasiek
sierpień20/ 2022

DAF to holenderska marka samochodów ciężarowych, która jest jedną z najpopularniejszych firm rozpoznawalnych na całym świecie. Od lat produkuje wysokiej jakości pojazdy, z których zadowoleni są kierowcy jak i przewoźnicy. Nie ma się co dziwić, że DAF jest największym importerem pojazdów w Polsce – samochody są trwałe, wytrzymałe i ekonomiczne. Właśnie dlatego wiele przedsiębiorców decyduje się nawet na używane samochody ciężarowe DAF cały czas poszerzając swoją flotę o nowe pojazdy.

 

Dlaczego warto postawić na używane samochody ciężarowe DAF?

 

Używane samochody ciężarowe DAF są bardzo cenione. Nie wszystkie firmy stać na zakup nowych samochodów, które po prostu są bardzo drogie. Wielu przedsiębiorców nie lubi tracić pieniędzy, a niestety w przypadku zakupu pojazdów używanych tracą one na wartości już po wyjeździe z salonu – niestety tak działa rynek nowych samochodów. Dlatego używane samochody ciężarowe DAF są celem wielu firm przewozowych. Od lat mówi się, że samochody ciężarowe DAF potrafią przejechać setki tysięcy kilometrów bez żadnych poważnych awarii. Dlatego inwestycja w używane samochody DAF po prostu się opłaca! Jednak kupując takie pojazdy trzeba trzymać rękę na pulsie i być bardzo uważnym – wtedy wszystko przebiegnie prawidłowo.

 

Czasem zdarzają się sprzedawcy, którzy próbują ukryć wewnętrzne usterki pojazdów prezentując ciężarówki jako nieskazitelne, bez żadnych ukrytych wad. Najczęściej są to sprzedawcy prywatni dlatego w przypadku zakupu pojazdów z takich źródeł zawsze warto je dokładnie sprawdzić zabierając na oględziny wprawionego mechanika. Innym sposobem jest kupno pojazdów ciężarowych od autoryzowanego dealera, który dba o swoją renomę i nie dopuszcza uszkodzonych pojazdów do sprzedaży. Takim dealerem jest Grupa DBK posiadająca odpowiednią autoryzację.

 

Dlaczego Grupa DBK?

 

Grupa DBK bardzo dokładnie sprawdza swoje pojazdy przed sprzedażą. Dzięki temu klient ma pewność, że nie otrzyma kota w worku, a bardzo dobry pojazd, który posłuży mu przez długie lata.