Odpowiednie okna do naszych domów

Jasiek
styczeń02/ 2020

Wybór odpowiednich okien do naszych domów nie jest łatwy. Część z nas chciałaby kierować się jak najlepszymi parametrami okiennymi, jednak nie mogą tego zrobić ze względu na ograniczone finanse. Czy wysoką jakość okien da się połączyć z niską ceną?

Lider branży stolarki okiennej – okna.waw.pl

Oczywiście, że wszystko da się połączyć, jeżeli tylko wiemy na co dokładnie należy zwrócić uwagę i na jakiego producenta. Austriacka firma Internorm od 80 lat znajdująca się na rynku, już od długiego czasu cieszy się numerem jeden, jeżeli chodzi o stolarkę okienną. Zawsze stają na wysokości zadania oferując swoim klientom okna dopasowane do potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy zwykłe, tradycyjne okna, czy też potrzebne nam są okna do domów pasywnych – energooszczędne – ich okna zawsze będą nam długo służyć. W 1966 roku firma jako pierwsza zaczęłą produkowac okna PCV od tego momentu stale ulepszając swoją innowacyjną ofertę.

Okna na miarę naszych potrzeb

Na stronie okna.waw.pl można znaleźć namiary na salony, gdzie zawsze spotkamy sprzedawców chętnych do pomocy i do zaprezentowania okien, które spełniają najwyższe, światowe standardy. Świadczą o tym odpowiednie certyfikaty, jak chociażby Austriacki Znak Jakości. Ogromną zaletą jest fakt, że Internorm stosuje “całościową koncepcję systemów okiennych”, co oznacza, że są oni całkowicie odpowiedzialni za okna jakie wychodzą z ich hal produkcyjnych. Jakość, innowacyjność okien oraz konkurencyjna cena – wszystkie te cechy łączą się w marce Internorm. 

lpo.pl skf.org dy-abroad.pl