Jakie meble i dodatki wybrać na biały taras?

Jasiek
czerwiec25/ 2020

Elegancki biały taras to ciekawa kompozycja, szczególnie kiedy białe elementy możemy zestawić z zielenią otaczających nas roślin. Biały taras możemy potraktować jako miejsce wypoczynkowe, ale również przestrzeń odpowiednią do zapraszania gości i organizowania grilla. Na tarasie bez trudu podamy posiłki w okresie lata – śniadania na świeżym powietrzu na pewno będą smakować lepiej!

W poszukiwaniu inspiracji na biały taras

Piękny, biały taras to marzenie wielu z nas. Taras taki przywodzi na myśl wspaniałe kurorty w Grecji czy Francji, pozwala poczuć się jak na dalekich wakacjach. Zaprojektowanie takiego tarasu nie sprawi nam żadnego problemu – a wszystko to za sprawą producentów, którzy oferują nam dzisiaj eleganckie komplety meblowe, idealne na biały taras. Jakie meble i dodatki wybrać, aby miejsce to sprzyjało odpoczynkowi? Oto kilka najciekawszych inspiracji!

Biały taras i meble technorattanowe

Jedną z najchętniej wybieranych propozycji na biały taras są meble technorattanowe. Komplety technorattanowe są doskonale znane polskim kupującym: cenimy je ze względu na ich trwałość, odporność, elegancki wygląd. Dzisiaj meble technorattanowe projektowane są z dbałością o najmniejsze detale: zachwycą nas one wykończeniem, kolorami, zdobieniami.

Jak skonstruowane są meble technorattanowa? Ich stelaże tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Takie meble są nie tylko zabezpieczone przed wilgocią i rdzą, ale również są niezwykle lekkie, co przekłada się na ich wygodne podnoszenie czy przenoszenie. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa – taki materiał jest zabezpieczony przed wnikaniem wilgoci, kurzu, nie chłonie on brudu. Technorattan dostępny jest w wielu kolorach, przez co każdy znajdzie meble dopasowane do własnych potrzeb. Technorattan nie traci koloru nawet po wielu latach użytkowania!