Instruktorzy nauki jazdy z Automobilklub Polski

Instruktorzy nauki jazdy z Automobilklub Polski
Jasiek
marzec16/ 2021

Niezależnie od tego, jakie zmiany zachodzą w egzaminie na prawo jazdy oraz w kwestiach formalnych związanych z jego uzyskaniem, bardzo dobry instruktor nauki jazdy musi charakteryzować się kilkoma bardzo ważnymi cechami, które będą wyróżniać go na tle konkurencji. Pewność zdania egzaminu na prawo jazdy możemy uzyskać wyłącznie w przypadku, gdy nasz mentor zachowuje pełen profesjonalizm oraz posiada odpowiednią zdolność do przekazywania wiedzy.

Jakie cechy powinien posiadać dobry instruktor nauki jazdy?

Od dobrego instruktora jazdy oczekujemy przede wszystkim bardzo dobrej komunikatywności, która pozwala na łatwe rozumienie jego słów. Niestety w niczym nam nie pomoże instruktor, który posiada doskonałe zdolności jazdy i ogromną wiedzę, jeżeli nie będziemy w stanie się z nim dogadać. Kolejną niezwykle ważną cechą dobrego instruktora jazdy jest spostrzegawczość, ponieważ to ona pozwala na wczesne wykrycie błędów, które prowadzą do wykształcenia złych nawyków za kółkiem. Jeśli instruktor jest spostrzegawczy w szybki sposób wyłapie elementy, nad którymi musimy jeszcze popracować. Następną ważną cechą każdego instruktora jazdy o nieskazitelnej opinii jest również punktualność. Dobrze, gdy czas pracy naszego instruktora jest zgodny z tym, w jakich godzinach jesteśmy w stanie uczestniczyć w kursie. Pozwoli to na proste i szybkie dogadanie terminów oraz sprawne przejście przez część praktyczną kursu na prawo jazdy.

Oferta Automobilklub Polski

Prawo jazdy w Warszawie z Automobilklub Polski to najlepszy wybór dla wszystkich przyszłych kierowców, którzy nie tylko chcą zaliczyć egzamin, ale również samodzielnie poruszać się po drogach stolicy. Automobil Klub Polski zatrudnia profesjonalnych instruktorów nauki jazdy oraz oferuje prawo jazdy kategorii A, A1, A2, B, B+E, C, C+E oraz D. Jeżeli prawo jazdy w Warszawie to tylko z Automobil Klub Polska!