Jasiek
luty01/ 2022

“Jak dbasz, tak masz”. To popularne powiedzenie bardzo dobrze pasuje do samochodów. Częsta wymiana filtrów, olejów i tankowanie paliwa na dobrej jakości stacjach benzynowych powoduje, że nasz samochód będzie cieszył nasze oko przez wiele lat. Nie bez znaczenia ma również fakt, że jest on przechowywanu w garażu, mając na uwadze panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Dbamtomam to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze preparaty na rynku do Twojego samochodu. Dzięki czemu, Twój pojazd pozostanie bezawaryjną jednostką. 

Dbaj o silnik razem ze sklepem Dbamtomam.pl

Przekonaj się o jakości produktów Dbamtomam. Zabezpiecz silnik Twojego samochodu i przywróć mu sprawność oraz moc. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zrobić, aby zapobiec kosztownym usterkom auta. Nieprawidłowa jazda, używanie kiepskiej jakości olejów i benzyny, to pierwszy krok do krótszej żywotności samochodu. Najlepsze oleje silnikowe, kosmetyki i chemia są najlepszym sposobem, aby przestać odwiedzać często warsztat samochodowy. Dbam To Mam pomoże Ci wybrać najlepsze preparaty w atrakcyjnej i rozsądnej cenie. Przekonaj się, co może Tobie zaoferować najtańszy sklep na rynku motoryzacyjnym!

Oleje silnikowe samochodowe – jakość i częsta wymiana to konieczność 

Podczas zakupu oleju silnikowego skusiła Cię niska cena? Częste używanie olejów najtańszych na rynku, powodować może stopniowe niszczenie się jednostki napędowej i jej podzespołów. Oleje silnikowe samochodowe w sklepie Dbamtomam.pl pochodzą od najlepszych producentów, m.in. są to oleje Shell, Valvoline oraz Elf. Dostępne są one w różnych rodzajach – w postaci olejów syntetycznych, półsyntetycznych i mineralnych. Podczas zakupu warto zwracać uwagę na ich oznaczenia i klasę. Wymieniany co 15 tys. km lub przynajmniej raz w roku, pozwoli na zachowanie żywotności silnika na długie lata, bez konieczności jego wcześniejszego remontu, który może wynieść od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.