Jak ozdobić przedpokój?

Jak ozdobić przedpokój?
Jasiek
kwiecień21/ 2021

Każdy z nas doskonale wie, że liczy się pierwsze wrażenie. Nienaganny uśmiech, uprzejmość czy szarmancki gest. Natomiast czy ta sama zasada obowiązuje również we wnętrzach? Ależ tak, jak najbardziej! Pamiętajmy, że przedpokój jest strefą „pierwszego kontaktu”, a co się z tym wiąże jest wizytówką naszego domu. Ścian w przedpokoju nie możemy zatem traktować po macoszemu i wybierać przypadkowych materiałów, wykończeń czy kolorów. Sprawdźmy, jak i czym wykończyć ściany w przedpokoju, aby stworzyć piękną strefę wejściową!

Co wybrać na ścianę w przedpokoju?

Zasady aranżacyjne dotyczące przedpokoju są jasno sformułowane. Przede wszystkim liczy się konsekwencja. Niezależnie od tego, czy rola tego pomieszczenia jest stricte reprezentatywna, czy wnętrze ma również pełnić funkcję strefy przechowywania z dużą ilością miejsca, musimy zaprojektować je tak, żeby stanowiło zapowiedź tego, co czeka wszystkich odwiedzających w dalszej części domu. Konieczna jest szczególnie w tym momencie konsekwencja w zakresie stylu, dlatego nie mieszajmy wielu konwencji tylko postawmy na jedną. Według podobnego klucza dobierajmy również materiały wykończeniowe takie jak ciekawe grafiki bądź obrazy, a kolory ścian przedpokoju niech stanowią uzupełnienie tej całości.

Oferta pracowni beata sketches

W pracowni beata sketches znajdziemy między innymi nowoczesne grafiki tworzone przy pomocy rapidografu, jak i obrazy drukowane ekologicznymi tuszami pigmentowymi. Sprawdź ofertę – sklep z obrazami.