Zabiegi kosmetyczne dla każdego rodzaju cery

Jasiek
luty10/ 2019

Każda kobieta boryka się z różnymi problemami swojej cery. Dla jednej jest to nadmiar sebum, dla innej zaś – przesuszenie i brak kondycji. Odpowiednio dobierane produkty kosmetyczne w zabiegach oferowanych przez Esteti-Med pozwalają pozbyć się typowych problemów skóry i skupić wyłącznie na poprawie jej stanu i wyglądu.

Zabiegi kosmetyczne Warszawa

Esteti-Med oferuje szeroki asortyment zabiegów kosmetycznych o charakterze oczyszczającym, nawilżającym, regenerującym i odżywczym, aż po protekcyjny – przeciwzmarszczkowy. Istotą każdego zabiegu jest przeprowadzenie dokładnego peelingu, który ma oczyścić skórę i przygotować ją do wnikania substancji odżywczych.

Każdy zabieg dedykowany jest kobietom młodszym oraz dojrzałym. Ważne jest, aby przed wyborem konkretnego zabiegu przeprowadzić ocenę stanu skóry i dobrać zabieg do kondycji skóry pacjentki oraz jej rzeczywistych potrzeb. Dzięki temu zabiegi nie są celowane „na oślep”, ale dedykowane pod konkretne potrzeby. Dlatego właśnie dają spektakularne efekty, widoczne niemal od razu gołym okiem!

Rodzaje zabiegów dedykowane typom cery

Dla skóry dojrzałej stosuje się zabiegi z wit.C zmniejszające efekty starzenia i zapobiegające mu, Kawior, retinol, peptydy i czynniki wzrostu przyspieszają procesy regeneracyjne poprzez stymulacje produkcji kolagenu i wypełnienie zmarszczek. Skóra sucha i odwodniona wymaga głębokich zabiegów nawilżenia i delikatnego peelingu, nie naruszającego struktur ochronnych skóry.

Dla skóry tłustej i mieszanej dobiera się przede wszystkim głębokie peelingi. Podobnie skóra trądzikowa – wymaga głębokiego oczyszczania w celu odblokowania porów i uniknięcia stanów zapalnych. Cera naczynkowa wymaga specjalnego traktowania. W tym celu stosuje się zabiegi zamykające naczynka (laserem), a także uszczelniające i wzmacniające naczynia, aby nie pękały.

Jak wybrać najlepszy zabieg

Gdy chodzi o zabiegi kosmetyczne Warszawa ma swój Esteti-Med szczycący się wykwalifikowanym personelem i najwyższą jakością usług. Jest to możliwe dzięki używaniu kosmetyków z najwyższej półki, certyfikowanych urządzeń do przeprowadzania zabiegów, a także dzięki zatrudnianiu personelu, który naprawdę zna się na rzeczy.

Aby wybrać właściwy dla siebie rodzaj zabiegu, warto zorientować się w ofercie Esteti-Med, a następnie po prostu skorzystać z darmowej konsultacji. Ustalona zostanie na niej kolejność wykonywania poszczególnych zabiegów, zgodnie z którą na następnej wizycie zostanie przeprowadzony plan odnowy, regeneracji i profilaktyki starzeniowej dla Ciebie!

https://myvatn.org Pokój młodzieżowy w stylu skandynawskim Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO