Wygodna kanapa zewnętrzna – idealna do aranżacji ogrodu czy tarasu

Jasiek
maj18/ 2022

Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że dopasowanie konkretnej kolekcji do danych potrzeb nie jest problemem. Kanapa zewnętrzna to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych mebli – kanapa taka może stanowić samodzielny mebel, jak również być elementem większego zestawu. Jaka kanapa zewnętrzna okaże się strzałem w dziesiątkę?

Technorattanowa kanapa zewnętrzna

Kolekcje technorattanowe są dzisiaj jednymi z najczęściej wybieranych – meble ogrodowe tego typu odznaczają się wysoką trwałością, doskonała prezencją oraz możliwością wykorzystania ich w różnych przestrzeniach. Kanapa zewnętrzna technorattanowa pozwoli na organizowanie spotkań w gronie rodziny na tarasie czy w ogrodzie czy też na samotny wypoczynek z książką w dłoni. Uzupełniając kanapę o wygodny stolik kawowy oraz parasol, stworzymy perfekcyjną strefę wypoczynkową.

Jak zbudowana jest kanapa zewnętrzna z technorattanu? Mebel ten posiada lekki, aluminiowy stelaż, który dzięki malowaniu proszkowemu nie jest podatny na działanie wilgoci i korozję. Aluminium sprawia, że końcowa waga mebla nie jest wysoka, a jego podnoszenie nie sprawia problemów. Okrycie mebla to plecionka syntetyczna, która imituje naturalny rattan. Atutem technorattanu jest fakt, że dostępny jest on w szerokiej gamie kolorystycznej.

Kanapa zewnętrzna z drewna egzotycznego

Kanapa zewnętrzna może zaskoczyć – projektanci oddają w ręce klientów meble wykonane z egzotycznego drewna eukaliptusowego. Jasne drewno doskonale komponuje się z ciemniejszymi kolorami tapicerki. Taka kanapa zewnętrzna pozwoli zaaranżować przestrzeń wypoczynkową w sposób niebagatelny i ciekawy. Kanapa zewnętrzna z drewna egzotycznego może być uzupełniona o elegancki stolik oraz dodatki takie jak lampiony wykonane z naturalnego rattanu. Taka przestrzeń będzie zachwycać każdego dnia!