Tatrzańskie szczyty na wyciągnięcie ręki!

Jasiek
maj24/ 2018

Pobyt na Podhalu może przynieść same korzyści – przede wszystkim jest to wspaniałe miejsce do uprawiania czynnej turystyki. Możemy spacerować licznymi szlakami pieszymi, w ciągu zimy korzystać z wyciągów narciarskich. Podhale to także wspaniała kultura, z którą przynajmniej raz warto się zetknąć. Gdzie się zatrzymać? Jak zaplanować pobyt?

Gdzie się zatrzymać na Podhalu?

Najpopularniejszym miejscem turystycznym na Podhalu jest Zakopane – nie sposób z tym faktem dyskutować. Zdecydowana większość turystów ciągnie właśnie tutaj, szukając góralskiego folkloru oraz doskonałej atmosfery. Niestety, z biegiem lat Zakopane stało się karykaturą samego siebie – wszystko przez liczne reklamy, żenująco niską jakość usług, wysokie ceny. Dzisiaj Zakopane to przede wszystkim komercja, liczne restauracje serwujące niesmaczne dania. Do Zakopanego warto przyjechać dla innych rzeczy: Wielkiej Krokwi, możliwości wybrania się na spacer poza centrum, przekonania się, jak wspaniałe wygląda Giewont. Szukając miejsca noclegowe wybierzmy lepiej Bukowinę i wygodny hotel.

Godne polecenia miejsce dla nas i bliskich

Wśród licznych ofert noclegowych w Bukowinie wyróżnia się Willa Majerczyk – ofertę znajdziemy na stronie willamajerczyk.com. Właściciele zaoferują nam komfortowe, dobrze wyposażone pokoje, wspaniałe widoki z okien, prywatny parking i wiele więcej.