Stoliki rtv – praktyczne i stylowe

Stoliki rtv – praktyczne i stylowe
Jasiek
wrzesień20/ 2017

Mebel, który znajduje się niemal w każdym salonie czy w sypialni, zazwyczaj w centralnym miejscu, czyli stolik rtv – może być istotnym elementem aranżacyjnym. Dopasowanym do całości na zasadzie spójności lub stanowiącym akcent w obcym stylu. Kiedy planujemy wnętrzarską metamorfozę lub urządzamy pomieszczenie od podstaw, warto przemyśleć wybór interesującego stolika rtv. Oto kilka propozycji stylistycznych.

Stolik rtv w romantycznym stylu

Jeśli podobają nam się meble do pokoju w uroczym i romantycznym stylu, to dopasujmy do nich także stolik rtv. Interesującą propozycję w tym zakresie przedstawia producent Meble Młot. Udowadniają oni, że także stoliki rtv wyrażają nasz osobisty styl i kreują przestrzeń. Na przykład w kierunku uroczej stylizacji, której elementem jest stolik rtv z kolekcji Diana. Wysublimowany i ozdobny mebel, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna śnieżna i dąb lefkas. Pięknie zaprezentuje się w wytwornym salonie, ale też w bajkowej sypialni.

Stolik rtv w szykownym stylu

Osobom, które cenią szykowne stylizacje w bardzo tradycyjnym stylu, polecić można stolik rtv Kora od producenta Meble Gała. To mebel dostojny, przywołujący tradycyjny kanon estetyczny, którego podstawę stanowi dbałość o detal i precyzję wykończenia. Stolik Kora posiada jedną szufladę oraz dwie półki. Nawiązuje do dystyngowanego stylu dziewiętnastowiecznych wnętrz, przepełnionych luksusem i pięknem.

Stolik rtv w futurystycznym stylu

Jeśli preferujemy nowoczesną estetykę, to także stolik rtv może podkreślać takie gusta, co potwierdza stolik rtv Monte Carlo od producenta Meblocross. To propozycja w futurystycznym stylu. Designerski stolik stanie się ozdobą każdego miejsca tworzonego w nowoczesnym duchu. Stolik Monte Carlo składa się z półki oraz trzech szklanych jednodrzwiowych drzwiczek.