Producent stojaków reklamowych – oferta dla branży gastronomicznej

Jasiek
sierpień18/ 2018

Wiele restauracji, jak i pubów potrzebuje odpowiedniej reklamy zarówno w samym lokalu, jak i przed wejściem. Można zatrudnić roznosiciela ulotek, jednak dobrym pomysłem jest zainwestowanie w stojaki reklamowe.

Producent stojaków reklamowych – szeroki wybór dostosowany do potrzeb

W branży gastronomicznej reklama odgrywa kluczową rolę na samym początku prowadzonej działalności, kiedy nie ma się jeszcze stałych klientów. Warto wtedy zainwestować zarówno w potykacze, standy, jak i stojaki reklamowe. Potykacze w branży gastronomicznej służą do prezentacji menu. W ten sposób można zaprezentować danie dnia lub specjalną promocję, a także zaprosić gości na organizowany event, np. Andrzejki czy Walentynki. Ofertę stałą jak i przygotowaną na imprezy okolicznościowe otwarte i zamknięte można umieścić na stojakach reklamowych.

Producent stojaków reklamowych poleca dopasować rodzaj stojaka do aranżacji lokalu

Aranżując wnętrze i wystrój lokalu trzeba również pozostawić wolną przestrzeń na stojaki reklamowe. Jeśli prowadzi się restaurację, która oferuje góralskie dania i urządzona jest w drewnie. Warto również stojak reklamowy dopasować do tego stylu. Drewniane stojaki mogą być wykonane według projektu klienta. Podobnie w nowocześnie urządzonym lokalu, z boksami i wykonanymi z PCV siedzeniami, warto zainwestować stojaki reklamowe wykonane z PCV lub pleksi. Stojaki mogą być również podświetlane ledami. W zależności od wystroju można wybrać również stojaki metalowe, które cechuje niezwykła trwałość.

Producent stojaków reklamowych – personalizacja projektu

Poza wyborem materiału istotny jest też kształt oraz to czy dany stojak ma być opatrzony grafiką. Jest ona wykonywana dostępnymi metodami, druku offsetowego, sitodruku czy też druku cyfrowego. Rodzaj technologii dopasowany jest do rodzaju materiału. Można przesłać gotowy projekt, który zostanie wykonany na ekspozytorze. Jednak warto powierzyć wykonanie projektu firmie. Można doglądać procesu tworzenia na każdym etapie. To od klienta zależy, jak będzie wyglądał finalny projekt, który zostanie powielony w postaci stojaków reklamowych. W przypadku branży gastronomicznej stojaki reklamowe, mogą pomóc pozyskać nowych klientów. Na stojakach można zaproponować klientom również broszury reklamowe okolicznościowych imprez, takich jak firmowe imprezy integracyjne, rocznicowe, urodzinowe, Chrzty, Komunie, śluby itp. Klient przychodząc po prostu zjeść może wziąć ze sobą ulotkę, by skorzystać z niej w przyszłości lub przekazać komuś znajomemu, kto organizuje przyjęcie. Dzięki temu ogranicza się również liczbę telefonów związanych z wyceną usług, gdyż wszystko można zawrzeć w broszurach na stojakach reklamowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.brooklyn.pl/

Stół do kuchni Kuchnia zabudowana https://yaymicro.pl/polki-funkcjonalny-element-wyposazenia-kazdego-wnetrza/