Niespodzianka urodzinowa idealna dla każdego dziecka

Jasiek
listopad12/ 2018

Organizując urodziny dziecka staramy się zadbać o szczegóły, aby ten dzień był na prawdę wyjątkowy i sprawił dziecku wiele radości. Poza oczywiście gośćmi ważne jest miejsce, dekoracje, wyjątkowe menu oraz atrakcje. Wcale nie muszą to być wyszukane i drogie atrakcje. Odpowiednio zaaranżowane zabawy można wzbogacić sesją zdjęciową z fotobudki.

Fotobudka – idealna niespodzianka urodzinowa

Z całą pewnością wynajęcie fotobudki na przyjęcie urodzinowe będzie stanowiło nie lada atrakcję i zaskoczy nie tylko jubilata. Zabawa polega na robieniu zdjęć w dowolnej aranżacji z wykorzystaniem swoich lub też gotowych gadżetów. Niektóre firmy oferują dodatkowe atrakcje w postaci na przykład malowania twarzy do pozowanych zdjęć.

Dzieci są bardzo kreatywne, więc z pewnością pomysłów na fajne zdjęcia im nie zabraknie. Poza tym pomocą zawsze służy animator czuwający nad całym przedsięwzięciem. A po skończonej sesji zostają zdjęcia będące wyjątkową pamiątką na lata.

Fotobudka cena – atrakcja nie tylko dla bogatych rodziców

Owszem taka usługa kosztuje, ale jest warta uwagi. Fotobudki cena wynajmu zależna jest od czasu jej pracy. Można wynająć na godzinę lub dwie. Zwykle koszt takiej usługi zaczyna się od około 300 zł za 1h lub 500 za 2h.

Jeśli urodziny dziecka urządzamy w domu, czy w ogrodzie nie stanowią one takiego wydatku, jak na przykład wynajęcie lokalu oraz opłacane dodatkowych atrakcji. Warto więc rozważyć możliwość wynajęcia fotobudki, która z całą pewności dostarczy wiele niezapomnianych chwil uwiecznionych na zdjęciach i będzie gwarantować świetną zabawę.

Do rozstawienia fotobudki wymagana jest wolna przestrzeń – mniej więcej 3m x 3m, więc można bez większych problemów ją wygospodarować na godzinę czy dwie. Oczywiście niezbędny jest dostęp do zasilania 230 V. Ilość zdjęć jest zwykle nielimitowana, a animator będzie czuwać nad przebiegiem zabawy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena

Fotobudka cena – co obejmuje?

Zwykle jest to:
– nielimitowaną ilość zdjęć;
– kufer gadżetów umożliwiających aranżację różnorodnych zdjęć;
– personalizowaną stopkę do zdjęć;
– możliwość wyboru tła;
– obecność animatora.

Oczywiście istnieje możliwość zamówienia dodatków za dopłatą. Są to najczęściej:

– wydruki bez limitu;
– różne układy zdjęć;
– księga gości;
– własna grafika tła;
– fotoalbumy.

Cena wynajmu fotobudki jest zwykle do negocjacji, podobnie jak różne dodatki – np. własna grafika. Zdjęcia spersonalizowane z dedykacją i na tle własnego projektu będą wspaniałą pamiątką na lata nie tylko dla jubilata, ale także jego gości.

https://arenahp.com/odznaka-jezdze-konno-najwazniejsze-informacje/ http://merikotka.com/wygodne-i-dopasowane-spodnie-do-jazdy-konnej/ https://rain-shine-sweet.com/czas-na-iso-45001/