Fotobudka – duża atrakcja za nieduże pieniądze

Jasiek
sierpień14/ 2019

Fotobudki to zdecydowanie „must have” na wielu imprezach. Ta niezwykle ciekawa atrakcja, idealnie sprawdza się na weselach, 18-stkach, imprezach pracowniczych czy podczas eventów, koncertów i innych imprezach kulturowych. To niezwykle taktowna zabawa, w której wziąć udział może każdy – niezależnie od wieku i płci. Co należy o niej wiedzieć? W czym tkwi jej urok? Koniecznie przeczytaj!

1. Kącik zdjęciowy

Fotobudka to inaczej zwany „kącik zdjęciowy, do którego każdy z uczestników imprezy może podejść, by zrobić sobie zabawne zdjęcia pamiątkowe. W każdej fotobudce umieszczony jest profesjonalny aparat, który dzięki obsłudze fotobudki, uchwyci najzabawniejsze momenty imprezy. Zamawiając fotobudkę, otrzymamy nie tylko profesjonalną budkę z umiejscowionym w niej aparatem fotograficznym, drukarkę, która na miejscu będzie drukować zdjęcia oraz komplet akcesoriów, które służą gościom do przebrania się do zdjęć. W takich akcesoriach znajdziemy między innymi: ubrania z dawnych czasów, peruki, wąsy, kolorowe krawaty, kamizelki rodem z westernu, zabawne napisy, tabliczki ze śmiesznymi cytatami oraz wiele, wiele innych gadżetów.

2. Na czym polega jej urok?

Zadaniem fotobudki jest rozkręcenie imprezy oraz rozruszanie samych gości. Na taką atrakcję, wiele osób reaguje bardzo entuzjastycznie. Uczestnicy imprezy chętnie się przebierają oraz robią sobie pamiątkowe zdjęcia (poważne i takie z głupimi minami). Po zaledwie kilku sekundach otrzymują do rąk zdjęcia ze swoim wizerunkiem, które stanowią świetną pamiątkę z danego wydarzenia.

3. Fotobudka cena

Cena fotobudki dla osoby, która chce ją wynająć na określoną imprezę jest niezwykle atrakcyjna. Już za 4 godziny profesjonalnej obsługi fotobudki, około 100 osób plus cały pakiet zabawnych przebrań – to koszt około 800 – 1000 zł. Taka atrakcja świetna sprawdza się nie tylko na weselach i imprezach okolicznościowych, ale i w restauracjach, na targach, eventach czy koncertach. Fotobudka cena jest atrakcją sama w sobie a jej cena, niezwykle korzystna, dlatego też wiele osób może sobie na nią pozwolić.

4. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Szukając takiej atrakcji na swoją imprezę, warto postawić na firmę, która jest doświadczona i profesjonalnie podchodzi do swoich zleceń. Takie osoby muszą mieć bowiem dobry sprzęt, samochód, którym dojadą na miejsce imprezy oraz sprawną ekipę, która rzetelnie będzie wykonywać swoje zadania i nie będzie „przeszkadzać” gościom w imprezie. Dobrym rozwiązaniem przy małej grupie gości jest wynajęcie fotobudek samoobsługowych.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z fotobudka cena

Trendy kuchnie https://absenting.com.pl/nowoczesny-ubior-do-jazdy-konnej/ https://myvatn.org