Zakochać się w tarasie i na tarasie wiosną

Zakochać się w tarasie i na tarasie wiosną
Jasiek
marzec16/ 2018

Taras do zakochania? Brzmi cudownie i równie atrakcyjnie wygląda. Taras taki, że po prostu wystarczy się na nim rozsiąść i zapatrzeć na to piękno, które nas otacza. Piękno, które znajduje się tuż-tuż, na wyciągnięcie ręki. Jak stworzyć takie miejsce? Trzeba pozwolić sobie na fantazję i wybrać fantastyczne dodatki ogrodowe. Zbliżająca się wiosna do takich działań zachęca.

Romantyczna aranżacja tarasowa

Inspirując się meblami ogrodowymi oraz rekwizytami dekoracyjnymi ze strony gardenspace.pl, stworzymy bez trudu romantyczny ogród wiosenny. Wspaniale w takim miejscu zaprezentuje się na przykład biały zestaw technorattanowy z eleganckimi poduchami. Komplet wypoczynkowy lub jadalniany w tym kolorze uzupełniony szklanymi naczyniami z kwiatami – romantyzm i artyzm w jednym. Rozkwitające na potęgę otoczenie ogrodowe dopełni tę malarską kompozycję. Wieczorem zaś wystarczy blask świec, drobne lampki rozwieszone pomiędzy gałęziami czy na werandzie, żeby powstało czarodziejskie miejsce jak z bajki.

Romantyczne parasole na taras

Wspaniale zaaranżowany taras to doskonałe miejsce na randkę. Tę pierwszą, kiedy zakochanie się dopiero zaczyna, lub te kolejne, kiedy zakochanie się rozwija. By to miejsce było naprawdę idealne, trzeba zadbać o przyjemny nastrój w słoneczny dzień. Umożliwią to parasole na taras. Nowoczesne a jednocześnie nawiązujące do urody dawnych parasolek, których damy używały do ochrony przed słońcem i do podkreślenia elegancji. Na romantycznym tarasie przepięknie wyglądać będzie biały parasol. Zwłaszcza gdy zestawimy go z białymi meblami z technorattanu.

Romantyczne rekwizyty dekoracyjne

W przestrzeni miłosnych emocji i wzruszeń nie może zabraknąć romantycznej atmosfery. Tej, która powstanie, kiedy dary natury połączymy ze sztuką użytkową. Wyobraźmy sobie dojrzałe jabłka zerwane w sadzie w pięknej misie ustawionej na stole ogrodowym. Albo retro poduszki ozdobne ułożone na stylowej sofie stojącej na tle kwitnących na biało-różowo drzew. Coś pięknego. W takim tarasie można się zakochać i na takim tarasie można się zakochać!

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….