Zakochać się w stylu glamour!

Zakochać się w stylu glamour!
Jasiek
luty09/ 2018

Dlaczego lubimy styl glamour? Chyba dlatego, że bycie glam oznacza lekkość, finezję, fantazję, luksus i oczywiście olśniewający wygląd. Dotyczy to zarówno kreacji modowych jak i aranżacji wnętrzarskich. Być glamour to być trochę ponad szarością rzeczywistości. To błyszczeć i cieszyć się życiem. Jego blaskami i przyjemnościami, jakie ze sobą niesie. W stylu glamour naprawdę można się zakochać!

Kreacje modowe glamour

Moda glamour zatacza coraz szersze kręgi, włączając do swoich stylizacji wciąż nowe elementy. Niewątpliwie klasykę glamour wyznaczają efektowne dodatki biżuteryjne. Nie tylko w postaci złotych naszyjników, bransoletek czy kolczyków. Złote elementy pojawiają się także na torebkach  oraz na częściach garderoby, jak guziki czy dekoracyjne aplikacje. Styl glamour lubi także perły w różnych odsłonach. Nowoczesna interpretacja glamour coraz bardziej zmierza jednak ku minimalizmowi. Akcentując pastelowe czy po prostu jasne tło ubrań i biżuteryjne dodatki w postaci efektownej torebki w rozmiarze S czy paska.

Biżuteryjne komody lustrzane

Odpowiednikiem biżuterii w aranżacjach wnętrzarskich są komody lustrzane. Meble nietuzinkowe, zjawiskowe, awangardowe. Wykonane z kawałków lustra, łączonych w oryginalny sposób. Komody lustrzane niejednokrotnie przypominają dzieła sztuki, które zaskakują i zwracają na siebie uwagę. To meble designerskie, które znajdziemy pośród wielu niebanalnych propozycji na stronie notodo.pl.

Designerskie lustra

W przestrzeni glamour wspaniale zaprezentują się również lustra w różnych rozmiarach. Zarówno wiszące jak i stojące. W ornamentacyjnych ramach, na przykład inspirowanych sztuka marokańską. Ale glamour w nowoczesnej odsłonie to nie tylko złoto i wyszukane sploty. To także minimalizm, idealnie podkreślany przez współczesny trend związany z elementami szklanym i lustrzanymi. Szklane czy lustrzane w całości meble to tego najlepszy przykład.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….