Rozrywka dla każdego

Jasiek
czerwiec22/ 2019

Rejsy po bałtyku dostępne są w wielu różnych opcjach, w pełni zorganizowane, dlatego, kiedy już zdecydujemy się, w jaki konkretnie chcemy wyruszyć, nie musimy się niczym przejmować. Wśród wielu ofert znajdziemy rejsy jednodniowe, typowo wakacyjne, lub też dłuższe wyprawy, które wymagają lepszego przygotowania i dłuższego urlopu.

Jednodniowe rejsy po bałtyku

Jeśli chcesz poczuć prawdziwy zew wakacji, zapach słońca, wody i wiatru, to rejsy po bałtyku będą najlepszym rozwiązaniem. Dzięki nim doświadczysz uroku morskiej podróży wielkim statkiem, poczujesz morską bryzę, a przede wszystkim odpoczniesz. Z pokładu słonecznego możesz podziwiać morze i rozkoszować się pięknymi widokami. Podczas rejsu zauważysz, jak z oddali wyłaniają się szwedzkie, malownicze, szkierowe wysepki. Tego typu morska wyprawa o najlepsze, co możesz sobie zaplanować, kiedy masz wolne i chcesz je wykorzystać nad morzem.

Co oferują promy?

W trakcie rejsu, w zależności d wybranej opcji, będziesz mógł cieszyć się pięknym widokiem, odpoczywać, ale też pobawić się z innymi uczestnikami. Tu możesz pobawić w dyskotece i posmakować nowych potraw w restauracjach, które znajdują się na statku rejsowym. To świetne połączenie zabawy z relaksem, a także doskonała okazja do poznawana nowych ludzi- szczególnie kiedy podróżujesz sam i szukasz nowych znajomości.

Zniżki dla dzieci

To nie konie atrakcji, bo wiele rejsów organizowanych po bałtyku oferuje darmowe wejściówki dla dzieci. Tak więc wszyscy pomyśleli tu o najmłodszych i o portfelach rodziców. Co więcej, wśród ofert rejsów znajdziemy też takie, które dzieciom dedykują socjalne, morskie zajęcia. Tu żadne z nich nie będzie się nudzić, z nauką o morzu nie pójdzie w zapomnienie. Z koeli rodzice złapią trochę oddechu, kiedy wykwalifikowana animatorka na kilka godzin weźmie pod opiekę wszystkie dzieci. Wiele statków oferuje też możliwość czynnych zabaw, w trackie których dzieci poznają, jak zbudowany jest statek, zaś te najmłodsze będą mogły pobawić się na specjalnie przygotowanym placu zabaw-placu zabawa na morzu. Czego chcieć więcej, by odpocząć i zapewnić doskonałą rozrywkę swoim dzieciom? Rejsy po bałtyku to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Dorośli odpoczną, a dzieci będą się świetnie bawić.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….