PROGRAM HOTELOWY SAM SPRZEDAJE WOLNE POKOJE W CAŁYM INTERNECIE

Jasiek
grudzień22/ 2017

Ot, taki z tego NFHotelu zdolny recepcjonista. Ów program nie tylko wydatnie pomaga usprawnić codzienną pracę personelu w obiekcie hotelowo-turystycznym, ale też jest w stanie całkowicie przejąć część zadań obsługi. Zwłaszcza te, które tyczą się klienteli internetowej. Po co męczyć się z e-mailowymi zapytaniami o wolny termin, skoro można mieć program hotelowy z rezerwacją on-line, który sam wyświetla wszelkie niezbędne informacje na stronie internetowej?


Booking engine ogarnie wszystko

Dla potencjalnego klienta też będzie o wiele bardziej komfortowo. Zamiast wisieć na telefonie przez długie minuty, po prostu wchodzi na stronę internetową, uzupełnia niezbędne informacje (daty, liczba osób, oferty specjalne etc.) i patrzy, czy w danym obiekcie są jeszcze wolne miejsca. Stosowanie booking engine’u opłaca się nie tylko na własnej witrynie. Identyczny mechanizm można zainstalować choćby w mediach społecznościowych, a są też ogłoszeniowe portale turystyczne, które na życzenie klienta dodadzą taki moduł do anonsu.

Warto przy tym wspomnieć, że taka rezerwacja online na stronie www spokojnie może koegzystować z klasyczną recepcją, portalami turystyczno-rezerwacyjnymi i wszystkimi innymi kanałami sprzedaży wykorzystywanymi przez hotelarza. Program hotelowy NFHotel cały czas pilnuje, żeby automatycznie aktualizować oraz natychmiastowo synchronizować wszelkie dane, co stanowi najlepsze zabezpieczenie przed overbookingiem.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….