PROGRAM HOTELOWY SAM SPRZEDAJE WOLNE POKOJE W CAŁYM INTERNECIE

Jasiek
Grudzień22/ 2017

Ot, taki z tego NFHotelu zdolny recepcjonista. Ów program nie tylko wydatnie pomaga usprawnić codzienną pracę personelu w obiekcie hotelowo-turystycznym, ale też jest w stanie całkowicie przejąć część zadań obsługi. Zwłaszcza te, które tyczą się klienteli internetowej. Po co męczyć się z e-mailowymi zapytaniami o wolny termin, skoro można mieć program hotelowy z rezerwacją on-line, który sam wyświetla wszelkie niezbędne informacje na stronie internetowej?


Booking engine ogarnie wszystko

Dla potencjalnego klienta też będzie o wiele bardziej komfortowo. Zamiast wisieć na telefonie przez długie minuty, po prostu wchodzi na stronę internetową, uzupełnia niezbędne informacje (daty, liczba osób, oferty specjalne etc.) i patrzy, czy w danym obiekcie są jeszcze wolne miejsca. Stosowanie booking engine’u opłaca się nie tylko na własnej witrynie. Identyczny mechanizm można zainstalować choćby w mediach społecznościowych, a są też ogłoszeniowe portale turystyczne, które na życzenie klienta dodadzą taki moduł do anonsu.

Warto przy tym wspomnieć, że taka rezerwacja online na stronie www spokojnie może koegzystować z klasyczną recepcją, portalami turystyczno-rezerwacyjnymi i wszystkimi innymi kanałami sprzedaży wykorzystywanymi przez hotelarza. Program hotelowy NFHotel cały czas pilnuje, żeby automatycznie aktualizować oraz natychmiastowo synchronizować wszelkie dane, co stanowi najlepsze zabezpieczenie przed overbookingiem.