Nowoczesne garnki  do Twojej kuchni

Jasiek
Kwiecień09/ 2018

Gotowanie wcale nie musi być uciążliwym obowiązkiem! Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i dobremu nastawieniu, możesz przekuć codzienną rutynę w przyjemność. Jednym z podstawowych akcesoriów, które mogą otworzyć przed Tobą drzwi do kulinarnego, fascynującego świata, są garnki. Jakie modele celująco zdadzą egzamin w nowoczesnej kuchni? Sprawdź nasze propozycje!

Wielofunkcyjne garnki ze stali

Pierwsza propozycja przypadnie do gustu osobom, które lubią eksperymentować w kuchni i cenią sobie praktyczne rozwiązania. Wysokiej jakości naczynia wykonane ze stali nierdzewnej są wyposażeniem niezwykle funkcjonalnym. Dlaczego? Przede wszystkim, wysokiej klasy garnki i patelnie powstałe ze stopów z domieszką niklu i stali są kompatybilne z każdą kuchenką. Co więcej, stalowej powierzchni nie są w stanie uszkodzić wysokie temperatury panujące w piekarniku, więc garnki mogą zastąpić kosztowne naczynia żaroodporne. Ale na tym zalety stali się nie kończą! Możesz zapomnieć o uciążliwym myciu. Aby przywrócić blask zabrudzonemu naczyniu, wystarczy wrzucić go do zmywarki, która zajmie się myciem za Ciebie! Pamiętaj jednak, że tylko produkty oznaczone symbolem 18/10 wykazują tak dużą odporność na czynniki zewnętrzne (tego typu garnki znajdziesz między innymi na stronie gerlach.pl).

Zestawy garnków z aluminium

Kolejny rodzaj garnków jest strzałem w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie w kuchni swobodę i preferują lekką dietę. Pora pożegnać sztuczny teflon i przywitać jego następcę – ceramikę. Garnki i patelnie z powłoką ceramiczną pozwalają na bezproblemowe, szybkie przygotowywanie pysznych, niskokalorycznych potraw przy minimalnym udziale tłuszczu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zestawy garnków Gerlach – podstawę garnków tworzy trójwarstwowe dno, które równomiernie przewodzi ciepło i długo utrzymuje w naczyniu temperaturę, co pozwala znacząco zredukować ilości zużywanej energii.

http://e-gardenmeble.pl http://likeplus.waw.pl/zasilki-rodzinne-w-niemczech/ https://meblebukowe.info