Nowinki ze świata tekstyliów. Monokini

Jasiek
Wrzesień05/ 2019

Piękne panie potrzebują ich nie tylko latem. Kolorowe, zwiewne i sportowe kostiumy kąpielowe przydają się na wyjście na basen lub wyjazd na urlop. Każdego roku projektanci przygotowują nową ofertę stylizowaną odmiennie od poprzedniej. Jednak na tyle różnorodną, że każda nowoczesna kobieta znajdzie coś dla siebie na kolejny zagraniczny urlop.

Nowe trendy

Najnowszym pomysłem na urozmaicenie wyboru strojów plażowych jest monokini. Dwa w jednym. Kostium kąpielowy łączący oba podstawowe rodzaje ubiorów na plażę. To jakby połączyć seksowne bikini z jednoczęściowym wdziankiem. Daje poczucie bezpieczeństwa kostiumu kąpielowego jednoczęściowego i kuszący powab dwuczęściowców, podkreślając z większą mocą zalety każdej kobiecej sylwetki. Dodany pas materiału jest łącznikiem, który dodatkowo pełni funkcje zdobnicze. I można go wykonać na tysiąc sposobów.

Wiele krojów, kolorów i dodatków

Monokini weszło do klasyki gatunku i tylko nieznacznie zmienia się co roku jego główna idea. Sezonowa moda ma na to wpływ, jakie kolory i materiały są stosowane. Zmieniają się też co jakiś czas topowe dodatki. Liczne grono producentów pozwala zaprezentować kostiumy kąpielowe w tak szerokiej ofercie, jak mało którą część garderoby kobiecej.

Klasyczną kolorystyką w wielu segmentach ubioru jest czerń. Kostiumy na czas urlopu też od niej nie stronią. Często jest to kolor wskazany ze względu na wytyczne stylizacyjne, kiedy stanowi tło i maskowanie miejsc, które trzeba osłonic i ukryć. Sprawić, by stały się mniejsze. Czerń jest kontrastowa dla większości jasnych i krzykliwych kolorów. Dlatego w zestawieniach korekcyjnych jest niezastąpiona.

Czy monokini może nosić każda Pani?

Z pewnością tak nie jest. Z różnych powodów. Mogą być to przeciwwskazania za strony postury, ale też opory wewnętrzne przed założeniem czegoś ekstrawaganckiego.

Zdecydowanie powinny unikać tego stroju Panie o figurze koła. Obfite boczki i brzuch będą rzucać się w oczy uporczywie zdradzając niedoskonałości.

Odpowiednio modelowana wstawka z przodu może pomóc w naprawie proporcji korpusu wszystkim kolumnom, czyli kobietom nieposiadającym wyraźnego wcięcia w pasie.

Dla kogo monokini jest idealne

Ideałem jest figura jak klepsydra. Żaden materiał i krój nie zepsuje naturalnego piękna i proporcji. Wcięcie w pasie komponuje się niezwykle rytmicznie z dzielącym sylwetkę na dwie części pasem materiału z przodu.

Monokini jest szczególnie polecane dla Pań czynnie wypoczywających i zażywających dużo ruchu. Jest po prostu stabilnym kostiumem.

http://www.forum-lodz.pl/ kliknij http://www.gumience24.pl/ apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice