Nowe sztućce – jakie wybrać?

Jasiek
Lipiec24/ 2018

Wybór trwałych i atrakcyjnych pod kątem wizualnym sztućców to nie lada wyzwanie. Jak z ogromu dostępnych opcji wybrać najlepszą? Jakie sztućce będą ułatwiały spożywanie posiłków, a jednocześnie stylowo dopełnią starannie nakrytego stołu? Sprawdź!

Srebro? Sztućce platerowane? Niekoniecznie…

Eleganckie sztućce kuszą swoim dekoracyjnym kształtem i klasą. Ale czy inwestycja swoich oszczędności w niezwykle drogie łyżki, widelce i noże wykonane w całości ze srebra lub posrebrzane to na pewno dobry pomysł? Niestety, srebro jest metalem niezwykle wymagającym, co może przysporzyć kłopotów przy myciu czy nawet użytkowaniu sztućców.
Dzisiaj dużo większą popularnością cieszą się modele wykonane ze stali nierdzewnej. W dobrych sklepach nie brakuje niezwykle szykownych, eleganckich sztućców o modnej, minimalistycznej linii. Wybierając sztućce oznaczone symbolem 18/10, możesz mieć pewność, że nabytek będzie w nienagannym stanie służył przez wiele lat. Stop stali z domieszkami niklu i chromu odporny jest na kwasy zawarte w pożywieniu, zarysowania oraz mycie w zmywarce. Ponadto, powłoka niklowa gwarantuje metalowi piękny, srebrzysty połysk.

Marka gwarancją jakości

Wysokiej klasy sztućce mogą w nienagannym stanie służyć w domu przez wiele lat. Aby tak się stało, warto skorzystać z oferty jednej z czołowych marek. Na naszym rodzimym rynku szczególnie dużym uznaniem cieszą się sztućce marki Gerlach, które możesz kupić za pośrednictwem strony gerlach.pl. Stylowe, eleganckie sztućce zostały wyróżnione wieloma nagrodami, co jest najlepszym dowodem uznania dla wyrobów polskiej marki. Co ważne, producent oferuje na sztućce wieczystą gwarancję.

wyszukiwarka http://zuuuo.phorum.pl Skup samochodów Skaryszew apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice