Na co zwracać uwagę wybierając płytki do salonu?

Na co zwracać uwagę wybierając płytki do salonu?
Jasiek
wrzesień18/ 2019

Aranżacja salonu to jedno z najtrudniejszych wyzwań przed jakimi staje nowy właściciel domu lub mieszkania. Pomieszczenie to staje się automatycznie sercem nieruchomości. Przyciąga spojrzenia i często bywa odwiedzane przez osoby z zewnątrz, warto więc postarać się, aby prezentowało się znakomicie.

Odwiedzając sklep z płytkami należy, w związku z tym, zastanowić się nie tylko nad kolorystyką kafli, które mają pojawić się w salonie. Owszem, dopasowanie ich do stylu salonu ma duże znaczenie, może się jednak okazać, że koncentracja jedynie na odcieniu płytek będzie miała poważne, negatywne konsekwencje. Płytki powinny być nie tylko ciekawe wizualnie, ale również odporne na uszkodzenia, w salonie zaś czyha na nie sporo niebezpieczeństwa. Mamy w jego wypadku do czynienia z przestrzenią często wykorzystywaną, nie wszyscy goście pamiętają zaś choćby o tym, aby zdjąć buty na obcasach. Jeśli więc wybierzemy płytki, na których szybko pojawią się pierwsze zarysowania, wrażenie, jakie zazwyczaj robi elegancki salon, zostanie zaprzepaszczone.

Oferta naszego sklepu

Sklep z płytkami Eurolazienki.pl. oferuje hiszpańskie oraz włoskie płytki do wielu wnętrz. Prowadzi także sprzedaż wyposażenia łazienek oraz płytek do łazienek, płytek podłogowych, na schody w domach i mieszkaniach.

meble na taras metalowe cuncambias.org komplet tarasowy