Lakiery hybrydowe – co jest najbardziej trendy?

Jasiek
luty26/ 2018

Manicure hybrydowy zdobył całe grono wielbicielek. Przede wszystkim jego popularność spowodowana jest wyjątkową trwałością oraz wytrzymałością. Przez kilka tygodni nic nam nie odpryskuje, niczego nie trzeba poprawiać. A jakie są obecnie trendy w lakierach hybrydowych?

Najmodniejsze barwy lakierów hybrydowych

Które lakiery hybrydowe warto zastosować w tym sezonie? Otóż przede wszystkim modna jest czerń. Tak – czarne lakiery hybrydowe są dużym zaskoczeniem ostatniego sezonu. Co ciekawe – najczęściej występuj one jako czarne lakiery z dodatkiem brokatu. Dzięki temu nie sprawiają już tak mrocznego wrażenia.

Drugim zaś kolorem, który jest szczególnie modny obecnie jest oczywiście klasyczna czerwień. Warto w tym momencie napomknąć krótko, że choć wydaje się to dziwne, to jednak warto zauważyć, że nie do każdego pasuje każdy odcień czerwieni – trzeba mieć to na uwadze. Warto jeszcze dodać, że do łask wracają lakiery hybrydowe w odcieniach perłowych!

Hybrydowe wariacje

To jeszcze nie koniec modnych nowinek. Otóż jak zawsze cieszą się szczególnym uznaniem przeróżne wariacje z lakierów hybrydowych. Oczywiście popularne nie przestają być różne tematyczne wzorki np. płatki śniegu. Dzisiaj jednak szczególnie modne robi się zdobienie paznokci dwoma różnymi kolorami lakierów hybrydowych.

Jak to wygląda? Otóż jeśli chcemy uzyskać delikatny efekt kładziemy mocniejszy lakier hybrydowy np. czarny brokatowy tylko na palec serdeczny, a resztę paznokci kryjemy delikatnym lakierem hybrydowym np. beżowym. Jeżeli zaś zależy nam na bardziej wyrazistym efekcie, to mocniejszy lakier hybrydowy możemy położyć także na paznokciu trzeciego palca albo kciuka.

Czego unikać podczas manicure hybrydowego?

Przede wszystkim pamiętajmy, że szpony są zdecydowanie passe. Oczywiście można mieć dłuższe paznokcie, jednak muszą one być ładnie wyprofilowane i zdecydowanie nie mogą przypominać łapy drapieżnego ptaka. Do lamusa odchodzą już także wszelkie paznokcie hybrydowe, na których kolory się wzajemnie mieszały.

Warto także pamiętać, że przede wszystkim lakiery hybrydowe muszą być dopasowane do nas, do naszego stroju, do naszej osobowości. Nie kierujmy się zatem ślepo modą – jeśli jakaś barwa lakieru hybrydowego wyjątkowo na się podoba albo znakomicie będzie się prezentowała z naszą sukienką, to warto się na nią zdecydować.

Lakiery hybrydowe kupisz na chiodo.pl

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….