Który wybór jeszcze lepszy –  wózki 3 w jednym, czy wózki 2 w jednym?

Jasiek
maj29/ 2019

Wózek jest jednym z większych i jednocześnie podstawowych zakupów, jeśli chodzi o wyprawkę dla noworodka. Wybór wózków aktualnie jest bardzo duży, ponieważ każdy producent oferuje swoje modele i każdy z nich jest nieco inny. My w tym artykule chcemy sprawdzić, czym różnią się wózki 3 w jednym od wózków 2 w jednym.

 

Czym się różnią?

 

Wózki 3 w jednym od wózków 2 w jednym różnią się przede wszystkim jednym elementem, jak sama nazwa wskazuje. Wózki 3 w jednym posiadają oprócz gondoli i spacerówki jeszcze nosidełko, którego można używać, jako fotelika samochodowego. Z kolei wózki 2 w jednym posiadają wyłącznie gondole i spacerówkę.

 

Różnica w cenie

 

Trzeba przyznać, że różnica w cenie ogólnie nie jest aż taka duża, więc czasami bardziej opłaca się skorzystać z opcji wózka 3 w jednym, aby nie przepłacać później za fotelik samochodowy. Oczywiście różnice w cenie zależą przede wszystkim od tego, jaką cenę narzuci producent. Różnie może to wyglądać w przypadku różnych modeli wózków. Przed wyborem trzeba to sobie po prostu wszystko sprawdzić.

 

Kto decyduje się na wózki 3 w jednym, a kto na wózki 2 w jednym?

 

Na tą pierwszą opcję na pewno decydują się osoby, które chcą kupić wszystko na jedne raz i mieć odpowiednio dobrane, a na wózki 2 w jednym decydują się osoby, które upatrzyły sobie całkiem inne nosidełko, które spełnia ich oczekiwania i wtedy zakup wózka 3 w jednym byłby kompletnie nieopłacalny. Wybór naprawdę trzeba dobrze sobie przemyśleć, aby nie przepłacać.

 

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….