Jakie komplety mebli ogrodowych wybrać do swojej strefy relaksu?

Jasiek
kwiecień16/ 2019

Przydomowa strefa relaksu to idealne miejsce dla nas i dla naszych bliskich – poprzez kilka elementów możemy stworzyć przestrzeń, z której korzystać będą wszyscy. Nie trzeba wiele: wybierz konkretne meble ogrodowe i zadecyduj o ich ustawieniu oraz dodatkach. My podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę podczas kupna!

Meble piękne i trwałe!

Meble wybieramy zazwyczaj przez pryzmat ich wyglądu – projektanci prześcigają się obecnie w pomysłach i projektach na najpiękniejsze zestawy. Komplety mebli ogrodowychpowinny być jednak przede wszystkim funkcjonalne i trwałe. Bardzo ważne są materiały – zastosowanie tworzyw wysokiej klasy jest gwarancją, że nasze meble będą cieszyć nasze oczy przez wiele lat. Jakie tworzywa wybierać?

Kolekcje technorattanowe w ogrodach i na tarasach

Technorattan cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem – kolekcje projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, a klienci mogą wybierać pośród licznych elementów, takich jak krzesła, sofy, fotele, stoliki, leżanki, fotele wiszące. Technorattan nie poddaje się zmiennym warunkom atmosferycznym: nie odbarwia się pod wpływem silnego promieniowania UV. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, antykorozyjnych stelażach z aluminium. Ma to niebagatelny wpływ na finalną wagę mebla.

Dodatki w ogrodzie, które podniosą komfort

Wśród rekomendowanych dodatków ogrodowych, które powinny znaleźć się w naszej strefie wypoczynkowej wymienia się przede wszystkim parasol ogrodowy. Rozłożysta czasza pozwoli na schronienie się w przyjemnym cieniu nawet podczas największych upałów. Nowoczesne parasole ogrodowe regulowane są w kilku płaszczyznach, przez co możliwe jest dokładne dopasowanie kąta padania światła. Dodatkowo poprze wybór konkretnej podstawy możemy parasol postawić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy na balkonie.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….