Do wyboru, do koloru…

Jasiek
Kwiecień06/ 2019

Dziś na rynku znajdziemy nieliczone odmiany lakierów do paznokci, Faktem tym na pewno nie są zawiedzione fanki ich malowania, jednak nawet i im, tak ogromny wybór, nie raz sprawił wiele trudności. W końcu znalezienie idealnego lakieru do paznokci (i to zarówno pod kątem koloru, jak i jego trwałości) jest nie lada wyzwaniem.

Lakier do paznokci do zadań specjalnych

Stojąc przed wyborem idealnego lakieru do paznokci (spośród dziesiątek możliwości), niejednokrotnie staramy znaleźć się ten najlepiej pasujący do koloru naszej skóry lub koloru ubrań, które mamy w swojej szafie. Wśród różnych lakierów do paznokci znajdziemy takie, które nadadzą im kolor lub są transparentne i tylko wzmacniają płytkę paznokcia, ale też lakiery bardzo błyszczące i matowe. Ale to nie wszystko, bo producenci kosmetyków, oferują nam także np. lakier do paznokci matowy lub z brokatem albo nawet z innymi, zawieszonymi w nim drobinkami. Stojąc przed wyborem w sklepie kosmetycznym, można więc odstać oczopląsu. Dlatego też wybierając ten kosmetyk, skupmy się na funkcjach, jakie powinien pełnić w naszym przypadku.

Kolorowy, matowy i błyszczący

Każda kobieta oczekuje innego efektu na swoich paznokciach. U jednych, doskonale sprawdzają się lakiery cieliste (które odcieniem przypominają odcień skóry lub płytki paznokciowej), u innych z kolei idealne będą mocne, nasycone kolory, które dobrze pokrywają płytkę, nadając jej wyrazistym kolor. Co więcej, dla fanek mega błysku, producenci oferują tzw. lakier lustrzany (z efektem lustra), który pięknie odbija światło, tym samym nadając paznokciom bardzo niepowtarzalny wygląd. Wszystkie panie, które lubią bawić się kolorami i wzorami, na pewno docenią lakier do paznokci, którym możemy malować różnorodne wzorki.

Matowe i perłowe

Lakier do paznokci matowy to przeciwieństwo wersji błyszczącej, perłowej. Typowe lakiery perłowe dają bardzo mocny połysk, a według wielu osób, odznaczają się też dużą trwałością. Innym rodzaje, jest lakier z brokatem, on z kolei tworzy na paznokciach nieco szorstką warstwę. Zwykle jest to mocno wyczuwalne w dotyku. Tego typu lakier jest też mniej trwały, a w składzie posiada większe drobinki (w porównaniu do wersji perłowej). Nowością na rynku jest lakier holograficzny, który daje efekt trójwymiarowości. Pomalowane nim paznokcie będą się mienić na różne kolory.

Lakier do paznokci znajdziesz na kosmetykizameryki.pl

http://godsplanet4haiti.org http://likeplus.waw.pl/zasilki-rodzinne-w-niemczech/ http://digital-system.pl/problem-z-odchudzaniem/