Czym są wózki dziecięce wielofunkcyjne?

Jasiek
sierpień26/ 2019

Kupno odpowiedniego wózka dziecięcego to nie lada wyzwanie! Rodzice szukający odpowiedniego modelu mogą wybierać spośród ogromu nowoczesnych wariantów różniących się od siebie designem i funkcjonalnością. Jednym z najbardziej popularnych modeli w ostatnim czasie są wózki dziecięce wielofunkcyjne. Czym charakteryzują się tego typu wózki? Sprawdź!

Wózki dziecięce wielofunkcyjne – wygoda dla dziecka i rodzica

Wózki dziecięce wielofunkcyjne to nowoczesne urządzenia łączące w sobie funkcję gondoli, nosidła oraz spacerówki. Wózek składa się ze składanego stelaża z kółkami, na który nasadza się wybrane siedzisko. Tego typu wózek „rośnie” razem z dzieckiem, zapewniając mu maksymalny komfort na wszystkich etapach rozwoju. Innowacyjne wózki są wygodne również dla rodzica. Składane stelaże są kompaktowe, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się nawet do małego bagażnika. Niewielka waga sprawia, że wnoszenie wózka na piętro nie jest katorgą. Znaczna część nowoczesnych wózków posiada pompowane, grube koła, które sprawdzają się na każdym terenie. Wózki dobrych marek posiadają wiele elementów dodatkowych (na przykład zawieszane na rączkach torby, moskitiery, parasolki). Innowacyjne wózki 3w1 są nie tylko w pełni funkcjonalne, ale również doskonale się prezentują.

Oszczędność pieniędzy i wygoda

Wielu rodziców decyduje się na wózek wielofunkcyjny z bardzo prostego, ale istotnego powodu – oszczędności. Inwestycja w jedno, wielozadaniowe urządzenie jest sporym odciążeniem dla portfela. Zamiast wydawać pieniądze na trzy, często kosztowne produkty (w tym gondolę, w której dziecko będzie jeździło nie dłużej niż 4 miesiące), możesz  kupić jeden wózek, który będzie służył dziecku przez kilka pierwszych lat życia.

 

 

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….