Czarno-biały taras, czyli nowoczesne aranżacje

Jasiek
Styczeń15/ 2018

Czarno-białe układanki znane są nie tylko ze sztuki współczesnej, ale również z realizacji wnętrzarskich. Ewidentnie powraca moda na ten najszlachetniejszy ze wszystkich kontrastów, czego przykładem są dzisiejsze aranżacje oraz poszczególne meble. Tapicerowane komplety, salonowe meblościanki czy segmenty kuchenne. Wszystkie te meble w czarno-białej odsłonie prezentują się wybitnie. Nieco minimalistycznie, a na pewno artystycznie. Także na zewnątrz korzystamy z kolorystycznych inspiracji tego typu.

Czarne i białe meble tarasowe

Jak skomponować taras, żeby przypominał abstrakcyjne dzieła sztuki operujące podstawowymi figurami geometrycznymi? Odpowiedzią są czarne i białe meble technorattanowe. Takie, które znajdziemy na przykład tutaj: gardenspace.pl.

Ułożenie pomysłowej i intrygującej od strony plastycznej kompozycji tarasowej wcale nie jest takie trudne. Można skomponować własny zestaw tarasowy, wykorzystując do tego czarne i białe meble z technorattanu. Czarny stół plus białe fotele, lub odwrotnie. Dobrym pomysłem jest też dopełnienie białych mebli technorattanowych czarnymi poduszkami ozdobnymi. Bądź na odwrót – na czarnej sofie czy fotelu można położyć białe poduszki.

Czarne i białe parasole tarasowe

Parasole tarasowe także mogą stać się częścią czarno-białej kompozycji. Zwłaszcza że parasole ogrodowe w tych kolorach w ostatnich czasach są bardzo modne. Czarny zestaw ogrodowy uzupełniony białym parasolem zyska szczególną szlachetność. Biały zestaw z czarnym parasolem zaprezentuje się równie zjawiskowo.

Czarne i białe rekwizyty dekoracyjne

O ostatecznym wyglądzie czarno-białej aranżacji zadecydują starannie dobrane rekwizyty dekoracyjne. Na przykład czarno-białe kompozycje sztucznych kwiatów z jedwabiu albo czarno-białe układanki donic technorattanowych z kwiatami także w tych kolorach

http://taniecirlandzki.phorum.pl/ faktoring odwrócony clearsurf.pl ortodoncja katowice Dobry dentysta kraków