Chanca piedra – cudowna roślina, która niszczy kamienie nierkowe

Jasiek
wrzesień14/ 2018

Kamica nerkowa to choroba, która dotyka wielu Polaków. Polega na tworzeniu złogów w nerkach i drogach moczowych, powodujących ból w podbrzuszu, powracające zakażenia dróg moczowych czy nudności i wymioty. Usunięcie złogów jest bolesne i w przypadku większych kamieni, leczy się je operacyjnie. Na szczęście są naturalne zioła na kamienie nerkowe, które wspomagają leczenie choroby i usuwanie kamieni w sposób całkowicie nieinwazyjny.

Chanca piedra – cudowne zioło leczące kamienie nerkowe

Tajemnicza, jeszcze mało znana roślina kryjąca się pod nazwą Phyllanthus niruri lub wersją hiszpańską – chanca piedra to zioło o cudownych właściwościach, które jest coraz powszechniej wykorzystywane w medycynie naturalnej. Zioła na kamienie nerkowe wykazują różną skuteczność, jednak chanca piedra wyróżnia się wśród nich siłą i skutecznością działania. Co ważne, działanie zioła zostało potwierdzone badaniami naukowymi. Chanca piedra w swoim składzie posiada między innymi lignany, flawonoidy, alkanoidy, steroidy, tarpeny oraz taniny, które wykazują dobroczynne działania na nerki. Roślina wykazuje silne działanie rozbijające kamienie nerkowe, a do tego może być z powodzeniem stosowana w profilaktyce kamicy nerkowej, zapobiegając powstawaniu kolejnych złogów. Jest to wyjątkowo korzystne dla pacjentów, ponieważ nawet w 50% przypadków kamicy nerkowej, dochodzi do nawrotów choroby.

Chanca piedra i jej dobroczynny wpływ na działanie całego organizmu

Okazuje się, że chanca piedra to zioło, które posiada mnogość zastosowań. Może być więc z powodzeniem stosowane jako środek zapobiegający kamicy nerkowej, jak i również wspomagający prawidłową pracę wątroby, czy przeciwdziałający cukrzycy. Od dawna roślina wykorzystywana jest w medycynie ludów Amazonii oraz innych plemion zlokalizowanych w lasach deszczowych, gdzie chanca piedra występuje w środowisku naturalnym.

Gdzie kupić preparaty z zawartością chanca piedra?

Na rynku jest dostępnych kilka suplementów z zawartością dobroczynnego zioła, w sklepach zielarskich można również kupić susz rośliny z przeznaczeniem na wykonywanie naparów. Wiele osób pyta o chanca piedra cena. Jest to kwestia zróżnicowana, zależna od preparatu który wybierzemy, zwykle wynosi ona 50-60 złotych za 100 kapsułek. Za 50 gramów suszonego, naturalnego produktu należy zapłacić średnio 20 złotych.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….