Biała kanapa tarasowa w ogrodzie

Jasiek
grudzień28/ 2019

Czy musimy wyjeżdżać na dalekie wczasy, aby móc odpoczywać w promieniach słońca? Okazuje się, że nie – o ile tylko odpowiednio zaaranżujemy nasz taras. Przestrzeń blisko domu to idealne miejsce do tego, aby stworzyć tam strefę relaksu i odpoczynku. Pomogą nam w tym nowoczesne meble ogrodowe i dodatki, które zmienią estetykę i pozwolą cieszyć się bliskością natury kiedy tylko tego zapragniemy.

Czym kierować się podczas wyboru mebli ogrodowych?

Szukając pięknych mebli ogrodowych zazwyczaj skupiamy się na ich kolorystyce oraz estetyce. Wygląd jest ważny, jednak by móc cieszyć oczy wspaniałym wyposażeniem konieczne jest wybranie mebli wykonanych z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Topowi producenci oferują nam przede wszystkim meble technorattanowe, których zewnętrzna struktura wykonana jest z plecionki technorattanowej, wysoce odpornej na wnikanie kurzu, wilgoci. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a dodatkowo tworzywo to jest zabezpieczone przed działaniem silnego promieniowania UV, przez co nawet po wielu latach użytkowania nie traci koloru. Jednym z najchętniej wybieranych mebli technorattanowych jest biała kanapa tarasowa, na której wygodnie usiądzie kilkoro gości.

Jak zabezpieczyć meble ogrodowe w okresie jesieni i zimy?

Chcąc jak najdłużej cieszyć się wspaniałym wyglądem naszych mebli ogrodowych powinniśmy pomyśleć o tym w jaki sposób zabezpieczyć je zimą i jesienią. Wśród dostępnych rozwiązań najczęściej mówi się o nowoczesnych pokrowcach ogrodowych, które chronią strukturę mebla przed osiadaniem kurzu, wnikaniem wilgoci. Pokrowce tworzone są z materiałów poliestrowych o gęstym splocie, przez to tkanina jest odporna na ścieranie, wnikanie brudu. Dla wygody użytkownika zastosowano również niewielki ściągacz.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….